V sredo, 8. 6. 2022, je bilo v Mariboru državno atletsko posamično tekmovanje, na katerega se je uvrstilo 14 učencev naše šole. Med mlajšimi učenkami in učenci so tekmovali Neli Hočevar v skoku v višino, Ariana Šinkovec  in Peter Bregar  v skoku v daljino ter Gašper Rrangus  v metu vortexa. Med starejšimi učenci sta Leon Gorišek in Tim Vintar skakala v daljino, Nejc Penca je tekel na 1000 m, Ožbej Šajn pa je suval kroglo. Kroglo sta suvali tudi Zoja Špilar in Neja Župan med starejšimi učenkami, Tia Strommer in Ema Selak sta tekli na 60 m. Tia se je s svojim rezultatom uvrstila v finale. Maša Judež in Nina Cvelbar pa sta tekmovali v skoku v daljino, kjer je Nina Cvelbar s skokom 5,16 m osvojila bronasto medaljo.  

Vsem učenkam in učencem čestitamo za odlične rezultate.

                                                                                                                        Učitelji športnega aktiva

https://www.timingljubljana.si/rezultati.aspx?IDtekme=4115&tip=E