Spoštovani starši, dragi učenci.

Situacija, v kateri smo se vsi skupaj nepričakovano znašli, nam prinaša številne spremembe, izzive, preizkušnje, morda tudi skrbi in stiske. Morda si postavljate vprašanja, na katere ne najdete odgovora ali pa imate skrbi in potrebujete nasvet ali samo pogovor z nekom.

Trenutno se lahko obrnete na številne naslove, kjer lahko poiščete pomoč. Precej nasvetov in povezav imate na voljo v spletni učilnici šolske svetovalne službe. Prav tako pa sta vam za pomoč in pogovor na voljo šolski svetovalni delavki. Nanju se lahko obrnete vsak dan, med 7. in 15. uro, preko e-pošte ali po telefonu.

KAM PO POMOČ V STISKI?

Kontaktni podatki:

KATARINA ŠEPETAVC: katarina.sepetavc@guest.arnes.si, 051 660 465

LUCIJA BLAŽIČ: lucija.blazic@guest.arnes.si, 031 744 410

Spletna učilnica ŠSS

Vabljeni.