Pri angleščini smo pričeli z dopisovanjem z učenci s pobratene šole Myslenice na Poljskem. Za njih smo izdelali voščilnice, prav tako kot oni za nas. V prvih dneh decembra smo jih oddali na pošto in oni so jih prejeli še pred prazniki. Njihove voščilnice pa so žal prispele med novoletnimi počitnicami, tako da smo jih lahko odprli šele v prvih dneh po novem letu. Vendar naše navdušenje ni bilo nič manjše. Zelo smo bili radovedni, kako izgledajo učenci na Poljskem. Ko smo voščilnice odprli, smo se z njimi slikali, oni pa prav tako, nato pa smo si preko spleta poslali slike, da smo lahko videli obraze naših dopisovalcev. Učiteljica nam je namignila, da se s tem naše dopisovanje ne bo končalo, tako da komaj čakamo na naslednjo pošiljko pisem.

 

Napisali: Tina Martinčič in Julija Grubar, 6. d

Mentorica: Jerneja Bevc