Bilten tekmovanja

V sredo, 4. 1. 2023 je v Mokronogu potekalo področno tekmovanje v odbojki, katerega se je udeležila tudi fantovska ekipa OŠ Šentjernej.

Tekmovanja so se poleg naše ekipe udeležile še šolske ekipe  Žužemberka, Mokronoga, Otočca, Centra in Semiča.

V skupinskem delu so naši učenci zasedli drugo mesto, po tem, ko so najprej izgubili proti Žužemberku, kasneje pa premagali Semič. V polfinalu so po dobri igri premagali učence OŠ Center, kar jim je prineslo ponovno srečanje z Žužemberkom v boju za prvo mesto, ki pa so ga žal izgubili.

Z drugim mestom so se uvrstili v četrtfinale šolskega odbojkarskega državnega prvenstva.

Ekipo so sestavljali: Peter Bregar, Gašper Rangus, Emanuel Izak Bauman, Gašper Rangus, Urban Kadivnik, Gašper Uhernik, Nik Kotar, Izak Kruh, Gal Hudoklin, Timotej Pucelj, Rok Dvojmoč in Nejc Penca.

Čestitke fantom za odlično igro!