Spoštovani starši.

Zavedamo se, da  zaradi aktualnega dogajanja in negotovih razmer, ki jim kar ni videti konca, marsikdo občuti stisko, nemoč, negotovost, zaskrbljenost, žalost, tesnobo, jezo, strah… Obveščamo vas, da so vam na voljo številne oblike pomoči – nekaj zbranih informacij in kontaktov najdete tukaj.

Prav tako pa sta vam in vašim otrokom za pomoč in pogovor v zvezi s težavami, ki so povezane s šolskim delom, na voljo šolski svetovalni delavki. Nanju se lahko obrnete vsak delavnik, med 7. in 15. uro, preko e-pošte ali po telefonu. Učenci ju lahko kontaktirajo tudi prek oblačka v spletni učilnici.

Kontaktni podatki:

LUCIJA BLAŽIČ: lucija.blazic@guest.arnes.si, 031 744 410

KATARINA ŠEPETAVC: katarina.sepetavc@guest.arnes.si, 051 660 465

 

Za vsa vprašanja v zvezi s koronavirusom SARS CoV-2 (boleznijo COVID-19) in ukrepi, povezanimi z njim, pa se obrnete na Klicni center za informacije o novem koronavirusu, na telefonsko številko 080 1404 ali obiščete spletno stran NIJZ (https://www.nijz.si/)  oz. vladno spletno stran ( https://www.gov.si/teme/koronavirus-sars-cov-2/ ).