Učenci 9. razreda smo imeli športni dan na Krvavcu. Preden smo prispeli, smo se ustavili v Cerkljah in si ogledali zasebni Čebelarsko-kmečki muzej, kjer so se nahajali stari predmeti iz kmetijstva in čebelarstva. Po ogledu so nas prijetno pogostili, nato je sledil odhod na Krvavec, kamor smo se povzpeli z gondolami. Po doživetju z vožnjo smo odšli na kosilo, nato pa so sledile različne dejavnosti. Dve skupini sta se odpravili na plezanje in v pustolovski park, ena skupina pa se je preizkusila v lokostrelstvu. V pustolovskem parku so nas najprej poučili o plezanju in varnosti med plezanjem. Sprva je bil pri vseh prisoten strah, vendar smo se na koncu vsi sprostili in uživali. Ena izmed dejavnosti je bila tudi spuščanje s tubami, poleg tega smo se lahko preizkusili v plezanju po plezalni steni ali pa se sprostili s podajanjem frizbijev.

Tak dan je težko opisati z besedami, zato naj več povedo fotografije.

Učenke novinarskega krožka, 9. r.