Spoštovani učenci in starši,

Vabimo vas na TRŽNICO SREDNJIH ŠOL, ki bo potekala v četrtek, 7. 12. 2023, med 15.00 in 16.30 uro v jedilnici OŠ Šentjernej.

Na tržnici bodo predstavljene različni srednješolski programi, kjer bodo učenci lahko pridobili informacije o načinih šolanja, izbirnih predmetih, dodatnih dejavnostih in poklicnih možnostih. Tržnica je odlična priložnost, da se učenci, skupaj s starši, seznanijo z možnostmi nadaljnjega šolanja ter se pogovorijo s predstavniki  in dijaki srednjih šol.

Obiščite tržnico in izkoristite to priložnost za pridobivanje pomembnih informacij o možnostih izobraževanja po končani osnovni šoli.

Na tržnico ste še posebej vabljeni učenci in starši 8. in 9. razreda, prav tako pa se skozi tržnico lahko sprehodite tudi ostali zainteresirani učenci in starši.