Kljub izrednim razmeram in odsotnosti učencev in delavcev šole zaradi koronavirusa, so v ponedeljek, 6. 4. 2020, delavci podjetja IMPROM d. o. o. poskrbeli za prepotrebno obnovo črt na našem šolskem igrišču, igrišču podružnične šole. Podjetje nam je obnovilo črte s posredovanjem g. Andreja Čanžlja. Našo potrebo je g. Čanželj zaznal kot dejaven član sveta staršev OŠ Šentjernej in pridobil podjetje IMPROM d. o. o., ki je v okviru donatorstva obnovilo črte. Zahvaljujemo se g. Čanžlju, podjetju IMPRO d. o. o in domačim gasilcem PGD Orehovica, ki so pred tem poskrbeli za temeljito čiščenje igrišča.

Hvala vsem v imenu učiteljev in učencev podružnice Orehovica. Učenci in učitelji se bomo še z večjim veseljem vrnili v šolske klopi in na šolsko igrišče, ko nam bodo razmere dopuščale.

                                                                                                                                         Zapisala: Ivica Padaršič