Obveščamo vas, da se bliža čas vpisa otrok v prvi razred osnovne šole. Za šolsko leto 2023/2024 bomo vpisali otroke, ki so bili rojeni od 1. 1. 2017 do 31. 12. 2017

Vpis bo potekal  za vse otroke (tako matične kot podružnične šole) v prostorih OŠ Šentjernej, od torka, 14. 2. 2023 do petka, 17. 2. 2023 po individualnem razporedu.

Starši bodočih prvošolcev bodo dobili pisno vabilo po pošti, skupaj z obrazci, za katere prosimo, da jih izpolnjene prinesete na vpis.

Prosimo vse starše bodočih prvošolcev, da se do četrtka, 9. 2. 2023, do 20. ure  vpišete v enega izmed terminov v dokument na povezavi:

Termini so določeni za vsak dan posebej (vsak dan v svojem zavihku – zavihki spodaj so poimenovani po dnevih in datumih). Izberite enega izmed terminov, ki vam najbolj ustreza.

V primeru, da boste imeli težave pri vpisu v dokument ali se na nobenega od ponujenih terminov vpisa ne morete udeležiti, vas prosimo, da obvestite svetovalno delavko, Lucijo Blažič na tel.: 031 744 410.

Vpis bo poteka v prostorih OŠ Šentjernej, in sicer v pisarni šolske svetovalne delavke Lucije Blažič (št. 36, 3. nadstropje). Vstopate skozi glavni vhod, kjer sledite smerokazom.

Priporočamo, da si pred vpisnim postopkom preberete tudi osnovne informacije v zvezi z vpisom.

Pojasnila in dodatne informacije o vpisu dobite tudi  pri svetovalni delavki, pedagoginji, Luciji Blažič, na tel.: 031 744 410 ali po e-pošti: lucija.blazic@guest.arnes.si.

INFORMACIJE GLEDE VPISA V 1. RAZRED

VLOGA ZA PREPIS V OŠ ŠENTJERNEJ

VLOGA ZA PREPIS V PODRUŽNIČNO ŠOLO OREHOVICA

VLOGA ZA PREMESTITEV (iz matične šole v podružnico in obratno)