EVIDENČNI LIST

V skladu z odlokom – besedilo navajam:

»Učenci v obšolskih dejavnostih in glasbenih šolah izkazujejo izpolnjevanje pogoja PCT z dokazilom o prebolelnosti, cepljenju ali testiranju s testi HAG ali testi PCR. Tudi učenci, ki se samotestirajo v matičnih šolah, za udeležbo v obšolskih dejavnostih in glasbenih šolah izpolnjujejo pogoj PCT. Ti učenci izvajalcem obšolskih dejavnosti in glasbenim šolam vsakokrat na vpogled predložijo dokazilo o opravljenem samotestiranju in negativnem rezultatu v obliki evidenčnega lista. Za evidenčni list učenca poskrbijo starši. Vzorec za pomoč staršem pri pripravi evidenčnega lista posredujemo v prilogi okrožnice.«

bomo tudi v šoli sodelovali tako, da:

  • Evidenčni list v pdf obliki lahko prenesete iz spletne strani šole.
  • Otrok bo na samotestiranje ob PON, SRE in PET evidenčni list prinese s sabo. Podpisal ga bo strokovni delavec, ki bo nadzoroval testiranje.
  • Vsem strokovnim delavcem bomo izdali tudi ustrezna pooblastila.

S spoštovanjem!

 

Aljoša Šip,
ravnatelj