Spoštovani starši.

V skladu z okrožnico MIZŠ vas obveščamo, da je Vlada RS dne 28. 3. 2021 zaradi zajezitve in obvladovanja nalezljive bolezni Covid-19 sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter v univerzah in visokošolskih zavodih.

V četrtek, 1. 4. 2021, se zaradi prepovedi zbiranja ljudi začasno preneha izvajati vzgojno-izobraževalno delo v šoli in začne potekati pouk na daljavo. Po informacijah Vlade RS bo izobraževanje na daljavo trajalo do petka, 9. 4. 2021. Informacije o programu in poteku dela vam bodo posredovali razredniki oziroma bodo dostopne v spletnih učilnicah.

Za učence 1. do 3. razreda, katerih oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski, Policiji in v poklicnih gasilskih enotah bomo organizirali NUJNO VARSTVO.

Nujno varstvo bo organizirano od 6h-16h na matični šoli za učence matične šole in podružnice.  V času varstva bo za šolsko prehrano poskrbljeno. Za prevoz učencev do šole poskrbite starši sami.

Starše, ki potrebujete nujno varstvo in izpolnjujete pogoje prosimo, da izpolnite spodnji vprašalnik do srede, 31. 3. 2021 do 10h.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyT91QLqvKn_9kuY5-ZZpj21edodirqO5OE_VdEVnsyjhf9Q/viewform

Zaposlitev staršev se ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca, kar pomeni, da morate priložiti potrdilo obeh staršev oz. v primeru starša samohranilca, potrdilo starša samohranilca. Potrdila/-o pošljite po elektronski pošti pomočnici ravnatelja Tadeji Strmole na naslov tadeja.strmole@guest.arnes.si do srede, 31. 3. 2021 do 10h.

Obveščamo, da bo šola tudi tokrat zagotavljala topli obrok za učence, ki se izobražujejo na daljavo. Nadaljne informacije bodo objavljene na šolski spletni strani.

Lepo vas pozdravljamo.

ravnatelj
Aljoša Šip, prof.