Dragi učenci, spoštovani starši.

 Počitnice se že skoraj nagibajo v drugo polovico. Ker je za nami raznoliko in nenavadno šolsko leto, vam želimo, da si privoščite počitek, igro, branje in poletna raziskovanja.

Še enkrat hvala vsem, da je bilo naše sodelovanje polno prilagajanja prav vseh, dobre volje in potrpljenja.

Glede na trenutno situacijo vse osnovne šole pripravljamo več izvedbenih načrtov, po katerih bi lahko vstopili v šolsko leto. Vsekakor upamo, da se vsi, in res prav vsi, vidimo na prvi šolski dan in skupaj zakorakamo v šolsko leto 2020/2021.

Kot spomin na zaključek preteklega šolskega leta najdete v spletni učilnici ZA VSE UČENCE povezavo do zaključne prireditve, ki so jo učenci s svojimi mentorji letos posneli in vsi učenci ogledali na zadnji šolski dan.

Šola bo do vključno 14. 8. 2020 zaprta.

Za nujne primere je vodstvo šole (ravnatelj in pomočnika) dosegljivo preko elektronske pošte.

Želimo vam ne samo lepe, ampak tudi najlepše počitnice.