Spoštovani starši.

Četudi delamo v izrednih razmerah, aktivno načrtujemo naslednje šolsko leto. V spletnih učilnica za posamezni razred razredne stopnje (1. do 5. razred) boste našli povezavo, kjer vas prosimo, da označite, kaj predvidevate, da bo vaš otrok v naslednjem šolskem letu obiskoval. Izberite tisto možnost, za katero menite, da bo najbolj pogosta. Jutranje varstvo je organizirano za učence 1. razreda, prav tako pa šola izvaja tudi plačljivo jutranje varstvo za učence 2. in 3. razreda, v katero lahko učence vključite. Za razširjen program po pouku tokrat označite le uro odhoda domov. Prijava na dejavnosti razširjenega programa po pouku bo pa prihodnji mesec preko aplikacije, katero smo uporabili že v preteklem šolskem letu.

Prosimo, da podatke oddate do srede, 15. aprila 2020.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in vam želimo lepe in mirne prihajajoče praznike.