Ob koncu šolskega leta smo podelili medalje najboljšim trem športnicam in športnikom razredov. V letošnjem letu so zaradi koronavirusa in pouka na daljavo odpadla tekmovanje v krosu (šolsko in državno), posamično tekmovanje v atletiki (področno in državno) in področna tekmovanja za mlajše učence in učenke. Zaradi tega smo se na aktivu učiteljev športa odločili, da bomo medalje podelili samo učencem od 6. do 9. razreda.

Sklenili smo tudi, da v letošnjem šolskem letu ne bomo razglasili športnice in športnika šole.

Točke za najuspešnejše športnike so si učenci pridobili na šolskih tekmovanjih (atletskem mnogoboju v dvorani in zunaj) ter z uvrstitvijo v šolske ekipe za področna tekmovanja za starejše učenke in učence (atletika ekipno, nogomet, rokomet, namizni tenis in badminton) in na državno ekipno tekmovanje v atletiki.

NAJBOLJŠI ŠPORTNIKI ŠOLE 2019/2020

RAZRED UČENKE (ŠPORTNICE) UČENCI (ŠPORTNIKI)
6.     razred

1.     Iva Colner

2.     Ema Selak

3.     Maša Judež

1.     Nejc Penca

2.     Luka Busar

3.     Matic Hlade

7.     razred

1.     Tia Strommer

2.     Zoja Špilar

3.     Sofija Korenič

1.     Peter Martinčič

2.     Nik Kmetič

3.     Saša Kmetič

8.     razred

1.     Neža Pavlič

2.     Vita Pirnar

3.     Manca Medvešek

1.     Aljaž Jenškovec

2.     Arne Cvelbar

3.     Miha Rebselj

9.     razred

1.     Nika Šinkec

2.     Eva Luštek

3.     Manca Judež

1.     Enej Jarkovič

2.     Jan Zupančič

3.     Tadej Grabnar