Spoštovani starši.

Za tiste, ki ste morda zamudili oz. se niste uspeli priključiti na spletno predavanje dr. Marka Juhanta na temo »Priprava otroka na samostojnost«, v sklopu predavanja VZGOJA V ČASU KARANTENE, pa si ga želite ogledati, vam z dovoljenjem ekipe vzgoja.si pripenjamo povezavo do posnetka predavanja. Posnetek si lahko brezplačno ogledate do konca tega tedna. Več nasvetov za starše in spletne priročnike lahko dobite na vzgoja.si.

Ogled vam priporoča šolska svetovalna služba.

___________________________________

Danes, v torek 17.11.2020 ob 21h predavatelj Marko Juhant v sklopu predavanja VZGOJA V ČASU KARANTENE vabi na brezplačno spletno predavanje “Priprava otroka na samostojnost”.

Spregovoril bo o rešitvah za težave staršev, ki se v času karantene soočate s šolanjem otroka doma. Po predavanju bo odgovarjal tudi na vprašanja, ki jih boste lahko zastavili preko sporočila znotraj spletnega predavanja.

Predavanje je na voljo vsakomur, do predavanja pa lahko dostopate preko aplikacije Zoom na osebnem računalniku (priporočljivo), tablici ali mobilniku.

Predavanje bo potekalo na povezavi:

https://zoom.us/j/94558333171