Dragi učenci ter spoštovani starši!

V ČETRTEK, 1. 9. 2022, začenjamo šolsko leto 2022/2023.

Prvi šolski dan za učence 2.– 9. razreda

Učenci 7., 8. in 9. razreda se zberejo ob 8. 20 pred Kulturnim centom Primoža Trubarja.  Učenci 2., 3., 4., 5. in 6. razreda se zberejo prav tako ob 8. 20 na športnem igrišču. Vsi učenci se torej zberejo na zunanjih dveh zbirnih mestih – učenci v šolo predhodno sami ne vstopajo.

V primeru slabega vremena se učenci od 7. do 9. razreda zberejo v KCPT, učenci od 2. do 6. razreda pa v jedilnici šole.

Po kratkem uvodnem sprejemu bodo učenci odšli v matične oddelke s svojimi razredničarkami oz. razredniki, učenci od 7. do 9. r pa si bodo v KCPT ogledali film.

Jutranjega varstva za učence 2. in 3. razreda prvi šolski dan ne bo.

Dejavnosti RaP po pouku bodo potekale po urniku. V aplikaciji RaP so učenci matične šole zbrali in oblikovali osebni urnik, ki ga je potrebno natisniti in prvi šolski dan prinesti s seboj.

Učenci potrebujejo šolske copate, beležko in pisalo.

Prvi šolski dan za učence 1. razreda

Starši svoje otroke (učence 1. A in 1. B) pripeljete ob 9.15 na šolsko igrišče, kjer bo potekal skupni sprejem. Nato otroci odidejo z učiteljicami v razrede, vi pa ste ta čas prosti in se vrnete po svoje otroke ob 10. 45. Prav tako jih prevzamete na šolskem igrišču.

Starši svoje otroke (učence 1. C in 1. D) pripeljete ob 10.00 na šolsko igrišče, kjer bo potekal skupni sprejem. Nato otroci odidejo z učiteljicami v razrede, vi pa ste ta čas prosti in se vrnete po svoje otroke ob 11.30 uri. Prav tako jih prevzamete na šolskem igrišču.

V primeru dežja bo sprejem potekal v jedilnici šole.

PODRUŽNICA OREHOVICA

Učenci od 2. do 5. razreda se zberejo ob 8.00 na športnem igrišču podružnice. Predhodno učenci v šolo ne vstopajo.

Po kratkem uvodnem delu boste učenci odšli v matične oddelke s svojimi razredničarkami.

Prvošolci podružnice Orehovica se zberete na šolskem igrišču ob 8.30. Po uvodnem sprejemu učenci odidejo z učiteljicami v učilnice. Starši se vrnete po otroke ob 10.30.

S skupnim sodelovanjem ustvarimo otrokom prijazen in vesel vstop v novo šolsko leto.

Kolektiv OŠ Šentjernej