Ponovno je prišel čas slovesa – še ene generacije. Šolsko leto se obrne z nesluteno naglico. Prav zares so zapustili svojo osnovnošolsko klop učenci generacije 2010 – 2019.

Za seboj puščajo sled svojih mnogih talentov, ki smo jih vsi lahko in smeli videti. Ne le skozi znanje in teste, temveč tudi skozi projekte, natečaje, najrazličnejša tekmovanja … Vse to smo lahko začutili tudi na njihovem dogodku, ki so ga v petek, 14. 6. pripravili za vse, ki so jih prišli pospremit na njihovi valeti v Kulturni center Primoža Trubarja.

FOTOGRAFIJE

Prihaja čas, ko bo življenje pred njih postavljalo številne nove preizkušnje, zahtevalo odločitve, težke in hitre.

Vsi skupaj z učitelji in tehničnim osebjem jim želimo veliko uspehov, pravih izzivov in dobrih priložnosti.

Kličemo jim: srečno!