Arhiv za 25 septembra, 2020

• Akcija zbiranja odpadnega papirja

• Kolesarski izpit za šestošolce

Učence šestega razreda, ki še niso opravili kolesarskega izpita vabimo, da utrjujejo svoje znanje v aplikaciji na spletu in spremljajo novice in termine aktivnosti v spletni učilnici 6. razreda.

• ZUIP

Z USTVARJALNOSTO IN INOVATIVNOSTJO DO PODJETNOSTI Projekt ZUIP organizira in koordinira agencija Spirit (Javna agencija Republike Slovenije za spodbujanje podjetništva, internacionalizacije, tujih investicij in tehnologij), in sicer v okviru programa za […]

•

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

ŠENTJERNEJSKA UČNA POT

Zavarovalnica Triglav, d.d.

Zavarovalnica Triglav, d. d. nam je pomagala pri izvedbi prireditev in dejavnosti v sklopu praznovanja jubilejnega leta.

Krka, tovarna zdravil, d. d., Novo mesto prispeva v šolski sklad.